Обмін старих швейцарських франків

Обмін старих швейцарських франків

Швейцарські франки – валюта з вишуканим дизайном і високою кількістю колекціонерських екземплярів. Якщо у вас є старі швейцарські франки, і ви хочете обміняти їх на гривні без зайвих клопотів, то ми готові допомогти. Наш обмінник валют пропонує зручний спосіб обміну, і ми приймаємо швейцарські франки будь-якого стану.

Чому вигідно обмінювати старі швейцарські франки у нас?

1. Зручність і швидкість

Оцінку вартості вашої валюти ви можете отримати прямо через Viber. Просто зв'яжіться з нашим консультантом через Viber і надайте необхідну інформацію про ваші гроші. Ми швидко розрахуємо їхню вартість та запропонуємо вам актуальний обмінний курс.

2. Гнучкість у виборі способу обміну

Ми розуміємо, що обставини різні, тому ми пропонуємо два зручних способи обміну:

  • Відправлення поштою: Якщо ви знаходитесь далеко від Києва, це не є проблемою. Ви можете надіслати свої швейцарські франки поштою до нашої адреси у Києві.

  • Особиста зустріч: Якщо вас цікавить особистий обмін, ви завжди можете завітати до нашого обмінного пункту за адресою: Київ, пл. Оболонська 6. Наші фахівці допоможуть вам з розрахунками та нададуть всю необхідну інформацію.

3. Вибір способу отримання коштів

Після обміну ви можете отримати гроші на свою банківську картку або в інший зручний спосіб. Ми дбаємо про вашу зручність і намагаємося забезпечити максимально комфортний процес обміну.

Як здійснити обмін старих швейцарських франків

  1. Зв'яжіться з нами: Зв'яжіться з нашим консультантом через Viber, надайте необхідну інформацію про ваші швейцарські франки та домовтеся про оцінку вартості.

  2. Відправте валюту або завітайте до нашого обмінного пункту: Виберіть зручний для вас спосіб обміну – надішліть валюту поштою або прийдіть до нашого офісу у Києві.

  3. Отримайте гривні: Після обробки швейцарських франків ми перерахуємо вам грошовий еквівалент на ваш банківський рахунок чи інший вказаний спосіб отримання.

Не залишайте свої старі швейцарські франки без уваги – обмінюйте їх на гривні просто та швидко в нашому обмінному пункті. Ми завжди готові допомогти вам зберегти їхню цінність та отримати актуальний обмінний курс.