Про нас
Хто ми -

Більше 15 років досвіду 

Наша компанія працює на ринку обміну валют вже понад 15 років, і навіть у найскладніші часи ми надавали послуги, вирішуючи проблеми з нестачею валюти на ринку України. Крім того, що в Україні періодично змінюється політична та економічна ситуація, яка негативно впливає на курс і наявність валюти в обмінних пунктах, багато людей стикаються з проблемою обміну старих валют, що вийшли з обороту або мають механічні пошкодження, а також зі складністю купівлі чи здавання валют різних країн світу, крім популярних.

 

Компанія ДомВалют купує/продає валюти більшості країн світу, ви завжди можете зателефонувати нам та уточнити про їх наявність та кількість. Комісія з обміну такої валюти становить від 4х до 8ми відсотків від суми обміну.

Час наших клієнтів є дорогим для нас, тому ми завжди намагаємося максимально скоординувати роботу таким чином, щоб обидві сторони залишилися задоволеними співпрацею.

Крім рідкісних та старих валют ви можете обміняти у нас російські рублі, американські долари та євро за оптимальним курсом залежно від суми обміну.

Подзвоніть нам і ми відповімо на всі питання, пов'язані з обміном валюти у Києві.